Regionální veletrh FIF2024

       Dne 24. ledna 2024 měla naše škola opět tu čest pořádat Regionální veletrh fiktivních firem Praha. I letos mohly jednotlivé fiktivní firmy bojovat o medailové pozice v pěti soutěžích: O nejlepší leták, v tajné soutěži, O nejlepší prezentaci v odborném a diváckém hodnocení a v hlavní soutěži O nejlepšího prodejce veletrhu.

    18. Regionálního veletrhu Praha se zúčastnilo 35 firem z 11 měst, mezi kterými byly Praha, České Budějovice, Kolín, Mělník, Pardubice, Neveklov, Příbram, Plzeň, Žatec, Hořovice a Písek.

    Soutěž O nejlepší leták byla vyhodnocena před samotným veletrhem. V průběhu prosince a ledna mohli zájemci posílat do soutěže své návrhy.  Nakonec poslalo svůj leták 29 fiktivních firem. Hodnotilo se splnění povinných náležitostí, dále nadčasovost, originalita, barevná sladěnost. Soutěž nakonec vyhrála fiktivní firma Sand Witches, s.r.o. Na 2. místě se umístila stálice mezi fiktivními firmami a to firma Cleaners, s.r.o. a 3. místo obsadila BunaFFee, s.r.o.

Tajná soutěž tentokrát spočívala v hodnocení webových stránek prodejců jednotlivých fiktivních firem. Hodnotila se originalita, design a zároveň gramatická správnost. Nejlepším webem se podle odborné poroty mohla pochlubit Plzeňská první fiktivní banka, a.s. Na druhém místě skončila firma Diáře koala, s. r. o. a třetí místo obsadila firma Bid Art, s.r.o.

Celkem 32 firem se odhodlaně přihlásilo do soutěže prezentací. Odborná porota vyhodnotila fiktivní firmu Gossip nails, s. r. o. jako nejlepší, zatímco porotě složené z návštěvníků se nejvíce líbila fiktivní firma PromoCut, s. r. o. Druhé a třetí místo obsadily u odborné poroty fiktivní firmy Progress, s. r. o., Písek – divize Eggscellent Bakery a ECO CORN, s. r. o. U návštěvnické poroty skončila na druhém místě firma Imperial, s. r. o. a na třetím místě firma Gossip nails, s. r. o.

 

Hlavní soutěž, která zahrnovala prodejní činnost/obchodování na stánku, vyhotovení prodejních dokladů, komunikaci v cizím jazyce a výzdobu stánku, ovládla firma Progress, s. r. o., Písek – divize Eggscellent Bakery. Druhé místo obsadila firma G&T, s.r.o.z Neveklova. Třetí místo získala firma Gossip nails, s. r. o. z Českých Budějovic.

    Všem odměněným firmám srdečně gratulujeme. Ostatním děkujeme za účast. A všechny co nejsrdečněji zveme na příští rok, a to na středu 29. ledna 2025, k účasti na 19. ročníku Regionálního veletrhu fiktivních firem Praha, který se bude opět konat na OA Vinohradská, Praha 2.

 

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ 18. RVFF 2024

O nejlepší leták:

·  1. místo – Sand Witches, s.r.o.

·  2. místo – Cleaners, s.r.o. a

·  3. místo - BunaFFee, s.r.o.

 

O nejlepší prezentaci – odborná porota:

·  1. místo – Gossip nails, s. r. o.

·  2. místo – Progress, s. r. o., Písek – divize Eggscellent Bakery

·  3. místo - ECO CORN, s. r. o.

 

O nejlepší prezentaci – laická porota:

·  1. místo – PromoCut, s. r. o.

 

·  2. místo – Imperial, s. r. o.

 

·  3. místo – Gossip nails, s. r. o.

 

Tajná soutěž – nejlepší webové stránky:

·  1. místo – Plzeňská první fiktivní banka, a.s.

·  2. místo – Diáře koala, s. r. o.

·  3. místo – Bid Art, s.r.o.

 

Hlavní soutěž O nejlepšího obchodníka:

1. místo - Progress, s. r. o., Písek – divize Eggscellent Bakery

2. místo - G&T, s.r.o.

3. místo- Gossip nails, s. r. o.

  Za organizační tým   

  Ing. Alena Fuňková, Ph.D.

fotogalerii naleznete na adrese: https://sites.google.com/oavin.eu/veletrh-fif/fotogalerie