Pedagogický sbor a další zaměstnanci OA

Vedení školy
Ředitel:RNDr. Milan Macek, CSc.
1. zástupkyně ředitele:Ing. Ivana Jandová
2. zástupce ředitele:Mgr. Ivan Kořínek
  
Sekretariát a ekonomický úsek
Vedoucí sekretariátu:Ing. Mgr. Helena Horáková
Vedoucí ekonomického úseku:Šárka Flemrová
Mzdová účetní:Ing. Ivana Čechová
 Ing. Milada Jarolímová
  
Provozní úsek
Školník:Jiří Lupínek
Recepční:Ludmila Sudková
 Milan Horák
  
Výchovný poradce
Pro 1. až 4. ročník:PhDr. Naděžda Fuková
  
Školní metodik prevence
Pro 1. až 4. ročník:Ing. Zdenka Mlčochová
  
Předsedové předmětových komisí
Český jazyk a literatura:Mgr. Karla Jedličková
Anglický jazyk:Ing. Danuše Fuková
Cizí jazyky:PaedDr. Jana Mitkovová
Matematika:Mgr. Ivo Voska
Přírodní vědy:Mgr. Kamil Cmunt
Společenské vědy:Mgr. Milan Brožek
Tělesná výchova:Mgr. Petr Bek
Účetnictví:Ing. Marie Fišerová, PhD.
Ekonomika:Ing. Darja Šindelková
Evropská unie: PhDr. Eva Müllerová
Cestovní ruch:RNDr. Stanislav Koňařík
Informační technologie:Mgr. Vladislava Kolářová
Písemná a el. komunikace:Emilie Částková


Pedagogický sbor

FotoJménoZkratkaNástupE-mail
Adamus Marián, PhDr. AM 2013 marian.adamus@oavin.cz
Bavšenkovová Blanka, Ing. BV 1977 blanka.bavsenkovova@oavin.cz
Bek Petr, Mgr. BE 1997 petr.bek@oavin.cz
Brožek Milan, Mgr. BR 1998 milan.brozek@oavin.cz
Budínová Hana, Ing. BI 2010 hana.budinova@oavin.cz
Císař Vladimír, Mgr. CI 2013 vladimir.cisar@oavin.cz
Cmunt Kamil, Mgr. CM 2007 kamil.cmunt@oavin.cz
Částková Emilie ČA 1983 emilie.castkova@oavin.cz
Doubravová Květoslava, Mgr. DB 1997 kveta.doubravova@oavin.cz
Dunovský Marek, Mgr., Bc. DN 2015 marek.dunovsky@oavin.cz
Eisenbergerová Hana, PaedDr. EB 1994 hana.eisenbergerova@oavin.cz
Fišerová Marie, Ing., PhD. FI 1983 marie.fiserova@oavin.cz
Fuková Danuše, Ing. FU 2007 danuse.fukova@oavin.cz
Fuková Naděžda, PhDr. FV 2012 nadezda.fukova@oavin.cz
Fuňková Alena, Ing. FK 2016 alena.funkova@oavin.cz
Gayer Lukáš, Mgr. GA 2009 lukas.gayer@oavin.cz
Hartl Miroslav, Mgr. HT 2015 miroslav.hartl@oavin.cz
Hejk Jan, PhDr. HJ 2008 jan.hejk@oavin.cz
Jandová Ivana, Ing. JD 1993 ivana.jandova@oavin.cz
Jedličková Karla, Mgr. JE 1998 karla.jedlickova@oavin.cz
Kadlec Peter KC 1983 petr.kadlec@oavin.cz
Koláčková Hana, Ing. KK 2017 hana.kolackova@oavin.cz
Kolářová Vladislava, Mgr. KL 1999 vladislava.kolarova@oavin.cz
Kolářová Dagmar, Mgr. KO 2017 dagmar.kolarova@oavin.cz
Koňařík Stanislav, RNDr. KN 2002 stanislav.konarik@oavin.cz
Kořínek Ivan, Mgr. KR 1985 ivan.korinek@oavin.cz
Křiček Jan, PhDr., CSc. KJ 2017 jan.kricek@oavin.cz
Lacigová Ivana LA 2006 ivana.lacigova@oavin.cz
Legat Petr, Mgr. LG 2012 petr.legat@oavin.cz
Linhartová Jana, Mgr. LI 1994 jana.linhartova@oavin.cz
Lněničková Jana, PhDr. LN 2010 jana.lnenickova@oavin.cz
Lojdová Eva, RNDr. LO 2017 eva.lojdova@oavin.cz
Macek Milan, RNDr., CSc. MC 2004 milan.macek@oavin.cz
Malá Janka, PhDr. ML 1988 janka.mala@oavin.cz
Mitkovová Jana, PaedDr. MT 1995 jana.mitkovova@oavin.cz
Mlčochová Zdenka, Ing. MH 2007 zdenka.mlcochova@oavin.cz
Müllerová Eva, PhDr. MU 1987 eva.muellerova@oavin.cz
Nápravník Martin, Mgr. NA 2005 martin.napravnik@oavin.cz
Navarro Irena, Ing. NR 2016 irena.navarro@oavin.cz
Noska Pavel, Mgr. NS 2017 pavel.noska@oavin.cz
Pohanová Marcela, Ing. PH 2015 marcela.pohanova@oavin.cz
Raiter Pavel, Mgr. RT 2004 pavel.raiter@oavin.cz
Rostková Daniela, Ing. RS 1976 daniela.rostkova@oavin.cz
Salazar Cardenas Douglas Omar, Mgr. SC 2016 douglas.salazar@oavin.cz
Sobková Věra, SB 2017 vera.sobkova@oavin.cz
Šindelková Darja, Ing. ŠK 1994 darja.sindelkova@oavin.cz
Šrámková Eva, Ing. ŠR 1984 eva.sramkova@oavin.cz
Truncová Hana, Ing. TR 2000 hana.truncova@oavin.cz
Vavříková Ivona Mgr. KV 2010 ivona.kestlova@oavin.cz
Vejtasová Yveta, Mgr. VE 1993 yveta.vejtasova@oavin.cz
Vlková Hana, Mgr. VK 1999 hana.vlkova@oavin.cz
Voldřichová Tamara, Mgr. VT 2017 tamara.voldrichova@oavin.cz
Voska Ivo, Mgr. VS 2002 ivo.voska@oavin.cz
Vytisknout